Salon nomasvello w Pile, No+Vello Piła - Piła

MARZYSZ O POZBYCIU SIĘ ZBĘDNEGO OWŁOSIENIA? MARZYSZ O ŻYCIU BEZ KONIECZNOŚCI GOLENIA? TERAZ JEST TO MOŻLIWE!!! Lider jest tylko jeden, ponad 1200 salonów na całym świecie
Salon no+vello w Pile przy ul. Wojska Polskiego 18 zaprasza na zabiegi fotodepilacji i fotoodmładzania w stałej taryfie cenowej - tylko 99zł za wybraną okolicę ciała. To nie promocja, to nasza stała oferta! Zabiegi w salonie nomasvello to nie tylko niska cena, ale także wysoka jakość usług i profesjonalny personel. Najszybsze z dostępnych na rynku urządzenia, emitujące impulsy silnego światła (IPL) umożliwiają wykonywanie zabiegów niezależnie od typu skóry. Nowoczesny system chłodzenia Sub Zero Intense gwarantuje ponadto bezbolesność zabiegu, zapewniając efekt miejscowego znieczulenia.

Już dziś zadzwoń i umów się na bezpłatny test.


Dane teleadresowe - Salon nomasvello w Pile, No+Vello Piła

Adres: Wojska Polskiego 18, 64-920 Piła
Telefon: 698974352

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.